Menu

Przycinanie drzew

Mając na uwadze coraz bardziej kapryśną aurę i nieprzewidziane zjawiska pogodowe proponujemy Państwu przycinanie drzew wykonywane przez naszych pracowników. Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że w Polsce w ciągu roku może wystąpić nawet kilkanaście trąb powietrznych. Siła każdej z nich sprawia, że nawet zdrowe drzewa nie potrafią im się oprzeć. Bardzo często na przycinanie drzew decydujemy się dopiero wtedy, kiedy staliśmy się naocznymi świadkami szkód, jakie mogą wyrządzić nie przycinane odpowiednio drzewa. Jest to tylko jeden z powodów, dla których warto wykonać przycinanie drzew.

Wycinanie drzew

Czasem przycinanie gałęzi to zdecydowanie za mało. Stare, chore i kruche drzewa stojące w miejscach, w pobliżu których poruszają się ludzie i samochody są bardzo dużym zagrożeniem. Wiemy, że wycinanie drzew zazwyczaj wymaga specjalnych pozwoleń, ale większość z naszych klientów, u których świadczyliśmy taką usługę, mówiło nam, że pozwolenie na wycinanie drzew załatwili dużo sprawniej, niż oczekiwali. Są również przypadki, w których wycinanie drzew można załatwić bez niepotrzebnych formalności.

Wycinka drzew

Dzięki posiadanym przez nas podnośnikom ruchomych wycinka drzew może być prowadzona w miejscach, w których ze względu na otoczenie drzewa przeznaczonego do wycinki trzeba robić to precyzyjnie i ostrożnie. Pamiętajmy, że w porównaniu z ludzkim zdrowiem bądź nawet życiem wycinka drzew to niedużym koszt, który ponosimy, a coraz częściej jesteśmy świadkami bardzo gwałtownych zjawisk atmosferycznych i kaprysów pogodowych.

Podcinanie drzew

Podcinanie drzew, to nie tylko nasze bezpieczeństwo ale również poprawa komfortu naszego życia. Konary drzew, które zbytnio się rozrosły w bezpośredniej bliskości naszych domów bardzo często napierają na dach, elewacje lub okna. Odpowiednie podcinanie drzew zlecone naszej firmie pozwoli Państwu pozbyć się tego typu problemów i w porę uchronić nas od niepotrzebnych szkód z tym związanych. Wystarczy tylko drobny wiatr poruszający rozrośnięte przy naszym domu gałęzie i całą noc możemy spędzić słuchając jak stukają w nasze okna i zgrzytają o nasz dach. Czasem wystarczy drobne podcinanie drzew i zapominamy o nieprzespanych nocach.

Cięcie drzew

Jeśli zamówicie u nas Państwo cięcie drzew, to w zależności od ustaleń możemy zostawić fragmenty drzewa, które nadają się np. do spalenia w kominku, lub usunąć wszystko co podczas cięcia drzew powstało. Cięcie drzew dokonywane jest przez nas w sposób profesjonalny i z zachowaniem wszystkich przepisów bezpieczeństwa.